d

VIRAL CODE

Skontaktuj się z nami

ViralCode | agencja programistyczna

Jak podpisać umowę z Paybylink

Jesteśmy oficjalnym partnerem Paybylink – jest to bramka płatnicza taka jak np: przelewy24, dotpay czy payu. Jeśli chcesz podpisać z nimi umowę na obsługę szybkich płatności (przelew, blik) należy zgłosić się do nas w celu wygenerowania indywidualnego linku z ofertą specjalną na prowizję za obsługę transakcji nie wyższą, niż 1,7% Możesz również wybrać innego dostawcę według swoich potrzeb i preferencji nam jako wykonawcom sklepu jest bez różnicy z jakim systemem będziemy integrować sklep. Ponieważ niektóre systemy zwiększają wycenę realizacji ze względu na wymagany większy nakład pracy np paypal czy stripe dlatego przed podpisaniem umowy skonsultuj się z nami!

Ważne! Często zanim Twoje konto w bramce płatniczej zostanie zweryfikowane mija kilkanaście dni i zdarza się, że usługodawca chce znać adres sklepu i treść regulaminu dlatego w pierwszej kolejności zajmujemy się tworzeniem sklepu i dodaniem treści prawnych, aby weryfikacja przeszła jak najszybciej.

Instrukcja założenia konta Paybylink

  1. Kliknij w indywidualny link rejestracyjny otrzymany od nas w korespondencji mailowej
  2. Przejdź proces rejestracji uzupełniając wymagane pola
  3. Potwierdź konto przez link wysłany na mail podany podczas rejestracji
  4. Uzupełnij dane firmowe na swoim koncie
  5. Zrób przelew na podane konto na 1 zł z swojego konta firmowego które podałeś na panelu
  6. Zaczekaj na potwierdzenie danych – weryfikacja może potrwać nawet do 7 dni
  7. Po dopełnieniu wszystkich formalności i autoryzacji konta prześlij nam klucze z panelu w systemie Paybylink, abyśmy mogli skonfigurować moduł

Dodaj komentarz