d

VIRAL CODE

Skontaktuj się z nami

Image Alt

Prace programistyczne

WSPARCIE IT

Programista poszukiwany

Praktycznie każdy Przedsiębiorca ma swoją stronę czy sklep. Przypomnijcie sobie jak często zdarza się, że ``coś`` nie działa, źle wyświetla się na telefonach lub w ogóle przestało się wyświetlać. Różne rzeczy się dzieją i nie jesteśmy ich w stanie przewidzieć. W takich sytuacjach warto mieć w telefonie numer do programisty, który będzie mógł Ci pomóc. Oszczedzisz sobie stresu i czasu na poszukiwanie specjalisty.

Prace programistyczne

Zasada współpracy z Viral Code w zakresie prac programistycznych są proste. Wykonujemy zarówno naprawy usterek jak równiez rozwijamy/zmieniamy istniejące produkty. Oczywiście najchętniej pracujemy na stronach, sklepach, portalach czy aplikacjach, które my tworzyliśmy, bo znamy produkt, jego założenia i to my jesteśmy twórcami kodu. Jednak często pracujemy również na produktach stworzonych przez inne firmy. Ostatecznie wycena prac jest indywidualna i zależy od wielu czynników, jednak dla zobrazowania zakresu cenowego przedstawimy tu uśrednione, najczęściej pojawiające się wyceny. Klienci, którzy współpracują z nami systematycznie mają liczoną godzinę programistyczną za 100 zł netto, dla klientów pojawiających się jednorazowo lub doraźnie koszt godziny programistycznej to 150 zł netto – prace programistyczne najczęściej rozliczane są w formie godzinowej, chyba, że są na tyle obszerne, aby wyceniać pracę jako produkt/projekt.

Księgowa, prawnik i programista to TOP 3 numery wsparcia Twojej firmy w obecnych czasach – lepiej na bieżąco monitorować sytuację, niż zglosić się do nich kiedy będzie za późno.

Wielu przedsiębiorców decyduje się z nami na stałą współpracę rozpoczynając od prostych zadań typu aktualizacje stron i sklepów po utrzymanie obszerniejszych systemów jak portale i aplikacje. Jednak wielu z nich decyduje się również na stałą współpracę w zakresie rozwoju portali, aplikacji, sklepów. Zdarza się również, że jesteśmy wzywani wyłącznie do awarii. Co łączy wszystkich tych przedsiębiorców pomimo innego sposobu korzystania z naszych usług? Mają do nas numer i kiedy coś się dzieje, kiedy jesteśmy potrzebni dzwonią, a my rozwiązujemy problemy i wspieramy ich biznes online.

Potrzebujesz wsparcia programistycznego? Napisz do nas lub zadzwoń!