d

VIRAL CODE

Skontaktuj się z nami

Image Alt

Poznaj nas

Viral Code

Agencja programistyczna

Jesteśmy agencją programistyczną specjalizująca się w obsłudze przedsiębiorców z sektora MŚP. Od 7 lat pracujemy z mikro i małymi przedsiębiorcami – nasza oferta, rozwiązania i sposób rozliczeń są dedykowane pod ten typ klienta biznesowego.

Wykonujemy strony, sklepy, aplikacje, portale i systemy zarządzania. Zapewniamy późniejszą stałą obsługę programistyczną czyli wsparcie posprzedażowe w postaci administracji stworzonych systemów – ich aktualizacje/utrzymanie. Możesz nam również zlecić wdrożenie poprawek i zmian na istniejących już stronach czy sklepach.

Pracujemy w zgodzie z naszymi wartościami, dzięki czemu jesteśmy spójni w naszych działaniach i szanowani przez naszych klientów. Nie zależy nam na krótkoterminowej pracy, ale na długoterminowej współpracy.

Działamy już

7 lat

100

Uczciwość

Nasza pierwsza wartość firmowa.

100

Przejrzystość

Nasza druga firmowa wartość.

100

Porządek

Nasza trzecia firmowa wartość.

100

Rozwój

Nasza czwarta firmowa wartość.

Nasza misja

Głównym założeniem naszej firmy przy tworzeniu stron, sklepów, aplikacji, portali czy innych zleceń programistycznych jest to, aby klient otrzymał narzędzie do rozwoju jego firmy oraz był w stanie samodzielnie się nim posługiwać bez dodatkowych kosztów i oczekiwania na reakcję supportu technicznego. Z mikro i małymi firmami pracujemy od 7 lat mamy wypracowane rozwiązania, których nie wprowadziły inne agencje. Jesteśmy dumni, że możemy być wsparciem dla biznesu i dołożyć cegiełkę do ich rozwoju.

Kliknij tutaj, a zostaniesz przeniesiony do zakładki z naszymi wybranymi pracami. Możesz je obejrzeć również w karuzeli portfolio poniżej.

Jesteś ciekawy jak to się wszystko zaczęło? Kliknij tutaj a zostaniesz przeniesiony do zakładki historia.

Kliknij tutaj, a zostaniesz przeniesiony do zakładki w której dokładnie opisujemy poszczególne usługi i produkty, których możesz potrzebować.

Kliknij tutaj, a zostaniesz przeniesiony do zakładki w której znajdują się opinie naszych klientów.

Masz do nas pytania? Napisz do nas lub zadzwoń!