d

VIRAL CODE

Skontaktuj się z nami

Image Alt

Aplikacje

Aplikacje mobilne

Czemu wszyscy chcą je mieć?

Aplikacje przede wszystkim ułatwiają dostęp odbiorcom do Twoich produktów i usług, pomagają zwiększyć świadomość i znaczenie marki. Klienci nie muszą wchodzić na Twoją stronę tylko mają zainstalowaną aplikację na swoich telefonach, która wysyła im powiadomienia, przypomina o najważniejszych informacjach dot. Twojej firmy - bezpośredni kontakt z Twoim klientem jeszcze nigdy nie był tak łatwy, a współczynnik powrotu tak wysoki. Poza tym aplikację ułatwiają automatyzację procesów w Twojej firmie, mogą działać również offline.

Co jest kluczowe przy tworzeniu aplikacji?

Poza tym, że należy zdecydować na jakim systemie oepracyjnym nam zależy, również trzeba przemyśleć infrastrukturę serwerową, projekt graficzny i identyfikację wizualną marki, kwestie prawne takie jak regulaminy czy sprawy RODO, ale także przemyśleć czy poza aplikacją mobilną nie potrzebujemy aplikacji desktopowej lub webowej oraz jak rozbudowany system zarządzania dla aministratora ma pojawić się w projekcie. Te tematy to tylko 1/100 rzeczy, które trzeba przemyśleć i ustalić, dlatego zdaj się na nas, podczas spotkania ustalimy szczegóły realizacji.

80

Android

Aplikacje mobilne dla użytkowników systemu Android

20

iOS

Aplikacje mobilne dla użytkowników systemu iOS (produkty Apple)

90

Desktop

Aplikacja dla użytkowników komputerów

80

Web

Aplikacje dostępne za pośrednictwem przeglądarki internetowej

APLIKACJE

Dlaczego warto być mobile?

Ponad 90% Polaków robi zakupy w sieci, 67% z nich używa do tego swojego telefonu. Jako przedsiębiorca wiesz, że musisz być tam gdzie są Twoi klienci! Powinieneś również zadbać o aktualne standardy, czyli szybkie, mobilne i użyteczne strony, sklepy, aplikacje czy portale. Rozumiemy potrzeby biznesu w sieci, wiemy jak umożliwić Ci dotarcie do nowych odbiorców i zoptymalizować procesy w Twojej firmie.

utworzonych aplikacji

5

Na cenę wykonania aplikacji wpływa wiele czynników, ale m.in. jest to ilość systemów oepracyjnych pod jakie tworzymy aplikację a także ich wersje, liczba widoków i poziom ich skomplikowania, integracje z zewnętrznymi systemami, wielojęczyczność i wielowalutowość oraz wykorzystywanie systemów typu geolokalizacja, aparat, mikrofon itp Podobnie jak w przypadku systemów zarządzania czy portali, nie jest trudno stworzyć skomplikowaną i rozbudowaną aplikację na każdą platformę, jednak ważniejsze czy tego potrzebuje Twoja firma? Dla nas naczelną zasadą przy projektowaniu i kodowaniu jest prostota i minimalizm, gdyż wielokrotnie widzieliśmy przepalane budżety na zbędne funkcjonalności, które możnabyło wykorzystać na np marketing. Zależy nam na optymalizacji kosztów prac programistycznych naszych klientów, bo im więcej zarabiają nasi klienci tym bardziej się rozwijają, a jak się rozwijają tym częściej mamy okazję ze sobą współpracować. To właśnie na długoletniej współpracy nam zależy, a nie na krótkoterminowej pracy, takie są założenia działalności Viral Code.

Ludzie nie kupują z logicznych powodów. Kupują pod wpływem emocji – zrozumienie ich pozwoli Ci stworzyć świetną kampanię sprzedażową Twojej marki.

Bardzo ważne jest, aby zrozumieć gdzie znajdują się Twoi odbiorcy i zamiast uczyć ich gdzie mogą skorzystać z Twoich usług i produktów, pojawi się tam gdzie oni już się znajdują. Pozwól nauczyć się jakie są ich zachowania i trendy konsumenckie, zrozum ich i dostosuj się do nich. Dopiero na bazie informacji o swojej grupie docelowej stwórz dla nich platformę, bo tylko wtedy będziesz wiedział jak powinna wyglądać i działać.

Masz do nas pytania? Napisz do nas lub zadzwoń!