d

VIRAL CODE

Skontaktuj się z nami

Image Alt

Strony www

Strona www

Twoja firma online

Strona internetowa jest to wizytówka przedsiębiorcy i marki w internecie. Obecność firmy online uwierzytelnia jej pozycję i pozwala zdobyć zaufanie klientów. Jest również niezbędnym narzędziem kiedy chcemy pozycjonować się w internecie, prowadzić kampanie adwords czy szerzej zaprezentować ofertę swojej firmy, artykuły blogowe i inne treści ważne dla odbiorców. Dlatego tak ważne jest jej właściwe wykonanie.

Jak pracujemy?

Naszym największym atutem jest to, że od 7 lat pracujemy z firmami z sektora MŚP i wypracowaliśmy rozwiązania dla mikro i małych przedsiębiorców, których nie wprowadziły inne agencje. Kodujemy w znanych technologiach dzięki temu na każdym etapie realizacji prace może przejąć inna agencja, a Ty nie jesteś przywiązany na stałe do nas czy innej firmy. Nasze realizacje to systemy bez zbędnych funkcjonalności i opłat, a rozliczenie za wykonanie strony może odbywać się w ratach, tak abyś nie odczuł kosztów usług programistycznych. Stawiamy na przejrzyste warunki współpracy dlatego też pracujemy w oparciu o umowę na mocy której nieodpłatnie przenosimy na Ciebie pełne prawa majątkowe do strony i jej elementów, a nadzór nad całym projektem prowadzi jedna osoba, dzięki czemu zawsze wiesz do kogo zadzwonić.

Projektami stron zarządza Aleksandra Strugalska, która ma doświadczenie w obszarze kreowania marki w sieci oraz służy wsparciem również na późniejszych etapach, czyli już po zakończeniu i zdaniu strony. Przez 7 lat naszej działalności wypracowaliśmy spójny proces obsługi klienta i etapy tworzenia strony www.

40

1. Zbadanie potrzeb

Etap pierwszy to zbadanie czego potrzebujesz, dobranie właściwego rozwiązania, ustalenia szczegółów, form rozliczenia, terminów realizacji i podpisanie umowy.

60

2. Projektowanie

Etap drugi to stworzenie struktury i projektu strony, który odpowiada Twoim potrzebom oraz wspólnym ustaleniom. Zamieniamy Twoje i nasze pomysły na reprezentacje graficzną.

80

3. Kodowanie i testowanie

Etap trzeci to przekazanie grafiki do programistów, aby mogli ją okodować - zamienić na stronę www, którą później testujemy i przekazujemy do Twojej akceptacji.

100

4. Wdrożenie i szkolenie

Etap czwarty to przeprowadzenie dla Ciebie szkolenia z obsługi panelu administratora tak, abyś mógł bez naszej pomocy zarządzać stroną i wdrożenie jej do działania.

BIZNES ONLINE

Co się dzieje po zdaniu strony?

Masz nasze wsparcie, nigdzie nie znikamy - bardzo często jest tak, że nasza wspólna przygoda dopiero się rozpoczyna i jesteśmy z Tobą podczas rozwoju Twojej firmy. Zapamiętaj! Strona jest świetnym narzędziem i nie musi być skomplikowana, ale musisz to narzędzie używać - samo zawieszenie witryny w internecie nic nie zmieni.

zrealizowanych projektów

188

Twoją stronę możemy wykonać na dwa sposoby w zależności od Twojego zapotrzebowania. Jednym sposobem jest stworzenie strony na wybranym motywie CMS WordPress. Zaletą tego rozwiązania jest przede wszystkim, krótki czas wykonania i jego niski koszt w porówna do rozwiązania autorskiego. System posiada pełen panel administratora umożliwiający samodzielne administrowanie stroną (dodawanie, modyfikowanie, usuwanie treści na wszystkich podstronach, a nawet budowanie nowych podstron od podstaw) oraz późniejszy rozwój strony jest prosty i optymalny kosztowo. WordPress jest najpopularniejszym systemem obsługi treści na świecie, jest wstępnie przygotowany pod pozycjonowanie, ale również łatwy w obsłudze dla osób nietechnicznych.

Kluczowe jest to, że strona ma być narzędziem do rozwoju Twojego biznesu. Narzędziem, które  bez problemu obsłużysz we własnym zakresie.

Drugim rodzajem jest strona autorska czyli wykonana od podstaw. Od strony na wybranym motywie CMS WordPress różni się tym, że projektujemy grafikę indywidualnie i od podstaw dla Twojej marki, a następnie od podstaw ją kodujemy. Natomiast w przypadku pierwszego rozwiązania opieramy się na wpół gotowym rozwiązaniu, które personalizujemy. Czas wykonania strony autorskiej jest dwukrotnie dłuższy i dwukrotnie droższy niż z wykorzystaniem wybranego motywu. Żadne z tych rozwiązań nie jest „lepsze czy gorsze” wszystko zależy od tego co potrzebujesz. Dlatego też taki duży nacisk kładziemy na pierwszy etap naszej współpracy czyli rozeznanie Twoich potrzeb, dobranie do nich adekwatnego rozwiązania i właściwe zaplanowanie prac.

Teresa Pankiewicz

VIRAL CODE to w pełni profesjonalna firma. Bardzo skuteczna. współpracowała bezpośrednio z nami Aleksandra Strugalska. Osoba komunikatywna, precyzyjnie dookreślająca szczegóły i szybko osiągająca potrzebny efekt. Zmiany, jakich dokonała na naszej stronie, wcześniej je sugerując uważamy za właściwe. Czujemy się przez Nią zaopiekowani. Ponadto przemiła osoba !! Polecamy VIRAL CODE!!

właścicielka Market Service google 8.08.2023

Kamil i Ewa Gajak

Polecam współpracę z Panią Olą. Szybko i fachowo. Strona wykonana rewelacyjnie.

właściciele Gajak BHP google i facebook 29.06.2023

Krystian Plich

Bardzo polecam współpracę z Viral Code! Proces tworzenia naszej strony przebiegał w przemiłej atmosferze, czuliśmy się zaopiekowani, otrzymywaliśmy fachowe wsparcie i zaangażowanie w nasz projekt. W efekcie mamy wymarzoną stronę internetową! Bardzo dziękujemy ❤

właściciel Dawno Temu google i facebook 6.07.2022

Masz do nas pytania? Napisz do nas lub zadzwoń!

 • no. 1
 • CMS WordPress
  Wybrany motyw - 3 tyg. - 3900 zł netto
  • Strona główna
  • Zakładka o nas
  • Zakładka oferta
  • Portfolio (widok zbiorczy i pojedynczy)
  • Blog (widok zbiorczy i pojedynczy)
  • Zakładka kontakt (formularz, mapka)
  • Zakładka polityka prywatności
  • pop up cookies
  • panel administratora
  • responsywność
 • no. 2
 • Autorsko
  realizacja od podstaw - 5 tyg. - 8000 zł netto
  • Strona główna
  • Zakładka o nas
  • Zakładka oferta
  • Portfolio (widok zbiorczy i pojedynczy)
  • Blog (widok zbiorczy i pojedynczy)
  • Zakładka kontakt (formularz, mapka)
  • Zakładka polityka prywatności
  • pop up cookies
  • panel administratora
  • responsywność