d

VIRAL CODE

Skontaktuj się z nami

Image Alt

Strony www

Strona www

Twoja firma online

Strona internetowa jest to wizytówka przedsiębiorcy i marki w internecie. Obecność firmy online uwierzytelnia jej pozycję i pozwala zdobyć zaufanie klientów. Jest również niezbędnym narzędziem kiedy chcemy pozycjonować się w internecie, prowadzić kampanie adwords czy szerzej zaprezentować ofertę swojej firmy, artykuły blogowe i inne treści ważne dla odbiorców. Dlatego tak ważne jest jej właściwe wykonanie.

Jak pracujemy?

Naszym największym atutem jest to, że od 7 lat pracujemy z firmami z sektora MŚP i wypracowaliśmy rozwiązania dla mikro i małych przedsiębiorców, których nie wprowadziły inne agencje. Kodujemy w znanych technologiach dzięki temu na każdym etapie realizacji prace może przejąć inna agencja, a Ty nie jesteś przywiązany na stałe do nas czy innej firmy. Nasze realizacje to systemy bez zbędnych funkcjonalności i opłat, a rozliczenie za wykonanie strony może odbywać się w ratach, tak abyś nie odczuł kosztów usług programistycznych. Stawiamy na przejrzyste warunki współpracy dlatego też pracujemy w oparciu o umowę na mocy której nieodpłatnie przenosimy na Ciebie pełne prawa majątkowe do strony i jej elementów, a nadzór nad całym projektem prowadzi jedna osoba, dzięki czemu zawsze wiesz do kogo zadzwonić.

Projektami stron zarządza Aleksandra Strugalska, która ma doświadczenie w obszarze kreowania marki w sieci oraz służy wsparciem również na późniejszych etapach, czyli już po zakończeniu i zdaniu strony. Przez 7 lat naszej działalności wypracowaliśmy spójny proces obsługi klienta i etapy tworzenia strony www.

40

1. Zbadanie potrzeb

Etap pierwszy to zbadanie czego potrzebujesz, dobranie właściwego rozwiązania, ustalenia szczegółów, form rozliczenia, terminów realizacji i podpisanie umowy.

60

2. Projektowanie

Etap drugi to stworzenie struktury i projektu strony, który odpowiada Twoim potrzebom oraz wspólnym ustaleniom. Zamieniamy Twoje i nasze pomysły na reprezentacje graficzną.

80

3. Kodowanie i testowanie

Etap trzeci to przekazanie grafiki do programistów, aby mogli ją okodować - zamienić na stronę www, którą później testujemy i przekazujemy do Twojej akceptacji.

100

4. Wdrożenie i szkolenie

Etap czwarty to przeprowadzenie dla Ciebie szkolenia z obsługi panelu administratora tak, abyś mógł bez naszej pomocy zarządzać stroną i wdrożenie jej do działania.

BIZNES ONLINE

Co się dzieje po zdaniu strony?

Masz nasze wsparcie, nigdzie nie znikamy - bardzo często jest tak, że nasza wspólna przygoda dopiero się rozpoczyna i jesteśmy z Tobą podczas rozwoju Twojej firmy. Zapamiętaj! Strona jest świetnym narzędziem i nie musi być skomplikowana, ale musisz to narzędzie używać - samo zawieszenie witryny w internecie nic nie zmieni.

zrealizowanych projektów

188

Twoją stronę możemy wykonać na dwa sposoby w zależności od Twojego zapotrzebowania. Jednym sposobem jest stworzenie strony na wybranym motywie CMS WordPress. Zaletą tego rozwiązania jest przede wszystkim, krótki czas wykonania i jego niski koszt w porówna do rozwiązania autorskiego. System posiada pełen panel administratora umożliwiający samodzielne administrowanie stroną (dodawanie, modyfikowanie, usuwanie treści na wszystkich podstronach, a nawet budowanie nowych podstron od podstaw) oraz późniejszy rozwój strony jest prosty i optymalny kosztowo. WordPress jest najpopularniejszym systemem obsługi treści na świecie, jest wstępnie przygotowany pod pozycjonowanie, ale również łatwy w obsłudze dla osób nietechnicznych.

Kluczowe jest to, że strona ma być narzędziem do rozwoju Twojego biznesu. Narzędziem, które  bez problemu obsłużysz we własnym zakresie.

Drugim rodzajem jest strona autorska czyli wykonana od podstaw. Od strony na wybranym motywie CMS WordPress różni się tym, że projektujemy grafikę indywidualnie i od podstaw dla Twojej marki, a następnie od podstaw ją kodujemy. Natomiast w przypadku pierwszego rozwiązania opieramy się na wpół gotowym rozwiązaniu, które personalizujemy. Czas wykonania strony autorskiej jest dwukrotnie dłuższy i dwukrotnie droższy niż z wykorzystaniem wybranego motywu. Żadne z tych rozwiązań nie jest „lepsze czy gorsze” wszystko zależy od tego co potrzebujesz. Dlatego też taki duży nacisk kładziemy na pierwszy etap naszej współpracy czyli rozeznanie Twoich potrzeb, dobranie do nich adekwatnego rozwiązania i właściwe zaplanowanie prac.

Seweryn Pietrucha

Miałem przyjemność współpracować z firmą Viral Code w ramach działań programistycznych na naszej stronie internetowej. Wszystkie zadania zostały zrealizowane zgodnie z planem i co dla mnie bardzo istotne, w umówionym terminie. Pan Maciej, który koordynował projekt, informował mnie na bieżąco o postępach prac i aspektach na które warto zwrócić uwagę. Rekomenduję firmę Viral Code każdemu, kto szuka profesjonalnej i terminowej agencji programistycznej.

właściciel 3dtrip wirtualne spacery google 29.04.2021

Magdalena Niedźwiecka-Anuszczyk

Cześć Olu, Maćku. Dziękuję Wam za współpracę przy tworzeniu mojego projektu. Jak dobrze, że byliście, zgubiłabym się bez Was w tych zakamarkach Wordpresa i WooCommmerce. Ola, Twój profesjonalizm mnie zachwyca. Pozdrawiam i polecam z całego serducha.

właścicielka Sensos facebook 7.04.2021

Kamil Rogowski

"Świetna współpraca. Bardzo dobry kontakt z całym zespołem. Tworzą świetne strony. Bardzo dobrze czują oczekiwania i wizję klienta co nie zawsze jest takie łatwe. Służą pomocą techniczną i pomagają nawet po oddaniu strony i zakończeniu prac. Dla mnie jest to kluczowe. Robią już drugą stronę dla mojej firmy a na pewno w perspektywie roku będziemy współpracować nad kolejnymi dwoma. Bardzo polecam!"

właściciel Thermeco google 2.04.2021

Masz do nas pytania? Napisz do nas lub zadzwoń!

 • no. 1
 • CMS WordPress
  Wybrany motyw - 3 tyg. - 3500 zł netto
  • Strona główna
  • Zakładka o nas
  • Zakładka oferta
  • Portfolio (widok zbiorczy i pojedynczy)
  • Blog (widok zbiorczy i pojedynczy)
  • Zakładka kontakt (formularz, mapka)
  • Zakładka polityka prywatności
  • pop up cookies
  • panel administratora
  • responsywność
 • no. 2
 • Autorsko
  realizacja od podstaw - 5 tyg. - 6000 zł netto
  • Strona główna
  • Zakładka o nas
  • Zakładka oferta
  • Portfolio (widok zbiorczy i pojedynczy)
  • Blog (widok zbiorczy i pojedynczy)
  • Zakładka kontakt (formularz, mapka)
  • Zakładka polityka prywatności
  • pop up cookies
  • panel administratora
  • responsywność