d

VIRAL CODE

Skontaktuj się z nami

Image Alt

Opinie klientów

Kaja Puytńska

Bardzo polecam! Usługa została wykonana perfekcyjnie, zgodnie ze wszystkimi ustaleniami; w dodatku cała współpraca przebiegała w bardzo przyjemnej atmosferze, czułam się zaopiekowana, a kontakt był wprost przemiły! 10/10! Uwielbiam! Mam teraz pięknego bloga, który przeszedł moje oczekiwania. Całość współpracy opatrzona była przemiłym kontaktem i przyjazną atmosferą ❤️Aż chce się tworzyć więcej takich projektów 💪 Dziękuję!!!

Właścicielka Cannelle google i facebook 22.04.2022

Anna Maćkowiak-Jakiel

Fantastyczna współpraca, ogromna cierpliwość i zaangażowanie. Viral Code stworzył świetną, profesjonalną stronę z absolutnie minimalnych wskazówek zielonego zamawiającego. Polecam gorąco 🙂

Właścicielka Am4k google 10.03.2022

Malwina Kroll

Współpraca z Viral Code jest po prostu rewelacyjna 🙂 Na każdym kroku dokładne wyjaśnienie szczegółów oraz wątpliwości, co dla takiego laika w tym świecie jak ja było niezwykle pokrzepiające 🙂 Na pewno jak będę chciała zrobić jakąś przebudowę/nową stronę wracam do Viral Code <3 tak łatwo się mnie nie pozbędziecie 😀

Właścicielka Architekstura google 7.12.2021

Agnieszka Dziewanowska-Sobczak

Nie można sobie wyśnić lepszego partnera do współpracy, zespół specjalistów z Viral Code postawił dla nas stronkę. Wszystko od początku przebiegało bez zarzutów, informowano nas o każdym etapie pracy, podpowiadano i "prowadzono za rękę" przy poznawaniu się z nowym systemem. Jestem bardzo szczęśliwa z wyboru Viral jako wykonawcy mojej www.

Właścicielka Ergonomica google 8.10.2021

Marcin Kwintkiewicz

Współpracowałem z Viral Code przy utworzeniu strony internetowej dla jednego z klientów. Mechanizm współpracy działa, jak w szwajcarskim zegarku. Terminowość, punktualność, otwartość, precyzja, cierpliwość, opieka, mówienie językiem zrozumiałym dla przeciętnego zjadacza chleba i na końcu uśmiech klienta, który otrzymuje produkt lepszy jakościowo, od zakładanego. Najlepsi z najlepszych w branży, ze szczególnym pozdrowieniem dla Oli 🙂

Właściciel Agencji Kwintesencja google 15.10.2021

Bertrand Antony-Thomas

Excellent customer service. I highly recommend this Firm.

English school owner google 26.07.2021

Joanna Wojciechowska

Mam jak najlepszą opinię o współpracy z firmą Viral Code. Jestem bardzo zadowolona z wykonania strony internetowej naszej firmy oraz późniejszego wsparcia programistycznego. Co najważniejsze - firma nigdy nie pozostawia klienta bez pomocy. Serdeczne podziękowania dla Pani Oli za fachowe doradztwo, profesjonalizm, własną inicjatywę i zaangażowanie - czego efektem jest wspaniała strona internetowa! Bardzo dziękuję i polecam współpracę z Viral Code!

właścicielka New Horizons facebook 26.07.2021

Weronika Nowak

Polecam firmę Viral Code! Profesjonaliści w każdym calu. Doskonały kontakt i wspaniała energia! 5 gwiazdek za cierpliwość, kreatywność i szybkość w działaniu! 💖

właścicielka Vera Harmony google 24.05.2021

Seweryn Pietrucha

Miałem przyjemność współpracować z firmą Viral Code w ramach działań programistycznych na naszej stronie internetowej. Wszystkie zadania zostały zrealizowane zgodnie z planem i co dla mnie bardzo istotne, w umówionym terminie. Pan Maciej, który koordynował projekt, informował mnie na bieżąco o postępach prac i aspektach na które warto zwrócić uwagę. Rekomenduję firmę Viral Code każdemu, kto szuka profesjonalnej i terminowej agencji programistycznej.

właściciel 3dtrip wirtualne spacery google 29.04.2021

Magdalena Niedźwiecka-Anuszczyk

Cześć Olu, Maćku. Dziękuję Wam za współpracę przy tworzeniu mojego projektu. Jak dobrze, że byliście, zgubiłabym się bez Was w tych zakamarkach Wordpresa i WooCommmerce. Ola, Twój profesjonalizm mnie zachwyca. Pozdrawiam i polecam z całego serducha.

właścicielka Sensos facebook 7.04.2021

Kamil Rogowski

"Świetna współpraca. Bardzo dobry kontakt z całym zespołem. Tworzą świetne strony. Bardzo dobrze czują oczekiwania i wizję klienta co nie zawsze jest takie łatwe. Służą pomocą techniczną i pomagają nawet po oddaniu strony i zakończeniu prac. Dla mnie jest to kluczowe. Robią już drugą stronę dla mojej firmy a na pewno w perspektywie roku będziemy współpracować nad kolejnymi dwoma. Bardzo polecam!"

właściciel Thermeco google 2.04.2021

Katarzyna Kaczmarek

"Nasza strona jest cudowna, magiczna, pełna dobrej energii" - napisała Magda, Kursantka WOW. Określenie "Nasza strona" mnie po prostu wzruszyło. To niebywałe uczucie, gdy Twój Klient tak mocno identyfikuje się z Twoją marką. Jestem zachwycona Olą Strugalską i zespołem Viral Code. Wspólnymi siłami postawiliśmy tę stronę w 20 dni! Rzetelność, poziom empatii i osobisty urok Oli przyprawia o zawrót głowy.

właścicielka WOW centrum języków obcych facebook 20.08.2020

Małgorzata Bajerska

Współpraca z Viral Code i Olą to była wielka przyjemność. I jest nadal - bo ta współpraca się nie skończyła! 😉 Ich doradztwo, cierpliwość, szybkość w działaniu są nieocenione. Dodatkowo wsparcie na każdym etapie tworzenia strony internetowej jak i w późniejszym prowadzeniu jej. Bardzo dziękuję i bardzo polecam ❤️

pracownik Aspasja Salon Urody facebook 14.12.2021

Bartosz Gluba

Serdecznie polecam współpracę z Viral Code. Budowali dla mojej firmy stronę internetową. Profesjonalne podejście, wszystko odbywa się zgodnie z ustaleniami i w wyznaczonym terminie. Z efektów jestem bardzo zadowolony! Szczerze polecam!

właściciel Manualmed facebook 6.01.2021

Szymon Górski

Współpraca i jakość wykonania na wysokim poziomie. Wsparcie klienta na każdym etapie realizacji jest na pewno DUŻYM plusem 🙂

właściciel Pesto Studio google 4.2020

Karolina Wojciechowska

Dzięki Viral Code mam nową stronę internetową, która jest realizacją o niebo lepszą niż pierwotnie zakładałam. Viral dokładnie rozumie jakie mam potrzeby i jak powinna wyglądać strona fotografa. A czas realizacji - nie wiem czy mogę napisać - bo wszyscy by tak chcieli... Powiem tylko, że maksymalnie krótki. Ale to kwestia dogadywania się bez słów i czytania w myślach - tacy są dobrzy!

właścicielka Fotokarolina google 11.2020

Ewa Ługowska

Bardzo profesjonalna i przyjemna współpraca. Szybka wycena i realizacja. Budowa sklepu online przebiegła sprawnie z uwzględnieniem wszystkich wytycznych. Wsparcie techniczne w abonamencie, to idealne rozwiązanie.

właścicielka Misa Mocy google 12.2020

Kasia Malinowska

Dziękuję za piękną, nową stronę. Wasz profesjonalizm, terminowość, kreatywność oraz indywidualne podejście do potrzeb i oczekiwań klienta są godne podziwu. Będę wracać po więcej. Jesteście wspaniali!

właścicielka Inspiration google 12.2020

Monika Pabijańska

Dziękuję za szybkie i sprawne zajęcie się każdym problemem ze stroną, z którą się zgłaszam. W dodatku za miłą atmosferę współpracy - zawsze dzwonię z uśmiechem 🙂

właścicielka Kaszmirowe Biuro Rachunkowe google 12.2020

Danuta Werbicka

Polecam Firmę Viral CODE za jej profesjonalizm, ale przede wszystkim bardzo dobry kontakt z klientem. Pani Ola (a także jej koledzy), wsłuchuje się w oczekiwania klienta, potrafi doradzić i szybko zareagować na problem. Rzetelna współpraca ze strony firmy. Pierwszy raz spotkałam się z taką obsługą, nastawioną indywidualnie na klienta.

właścicielka Progress google 12.2020

Michał Rakowski

Współpracuję z firmą Viral Code od kilku lat. Wszelkie zlecone prace programistyczne wykonane są na najwyższym poziomie, zgodnie z wyznaczonym terminem realizacji. Duży atut to bezpośredni kontakt telefoniczny z programistą, który na bieżąco reaguje na wszystkie sugestie i prośby.

właściciel Go3 google 2.2021

Adrian Werbicki

Pełen profesjonalizm, ogromna chęć pomocy w każdej sprawie, terminowość i burza pomysłów na rozwiązanie problemów informatycznych. Polecam szczerze firmę Viral Code, kilka projektów tej firmy miałem okazję już zobaczyć po zakończeniu prac. Współpraca z tą firmą to przykład wzajemnych korzyści i zadowolenia.

manager Konstantynowskiej Spółdzielni Mieszkaniowej google 2.2021

Agnieszka Cyniak i Katarzyna Radziejewska

Pełen profesjonalizm w doradztwie i kreacji strony. Wspaniałe i elastyczne podejście do potrzeb i oczekiwań klientek;) ogromne wsparcie i pomoc w weryfikacji niecodziennych fantazji i przełożenie ich na świat tajemniczych algorytmów. Bardzo dobra komunikacja i terminowość. Wszystko to w fantastycznej atmosferze! Taką współpracę docenia się na lata. Ola and Team VIRAL CODE po prostu, GREAT!!!!

właścicielki MOVON napędza nas działanie google 2.2021

Małgorzata Kasprzak

Z Viral Code współpracujemy już od kilku lat. Zrealizowaliśmy wspólnie już 4 projekty internetowe z branży edukacyjnej. Zawsze profesjonalni, niezawodni, pomocni. I zawsze z sukcesem ratujący sytuacje kryzysowe. Na bieżąco służą nieocenionym wsparciem i wspierają nas na każdym kroku kiedy to wsparcie przy projektach internetowych jest potrzebne. Nie zdarzyło się jeszcze, aby nie znaleźli rozwiązania na problem, który wystąpił. Wspaniały kontakt z klientem ( Pani Ola, Pan Piotr). Przy każdym kolejnym projekcie zawsze wracamy do Viral Code. Bardzo polecamy współpracę i nie wyobrażamy sobie innego partnera do realizacji naszych kolejnych projektów.

właścicielka Estetyka w praktyce google 1.2021

Chcesz zapytać o wycenę swojego projektu?