d

VIRAL CODE

Skontaktuj się z nami

Image Alt

Portale

Portale internetowe

To takie większe strony...

Portal to w uproszczeniu serwis informacyjny opierający się głównie na treściach - taka duża strona internetowa rozbudowana o różnorodne funkcje internetowe. Tematyki i rodzaje portali mogą być bardzo różne począwszy od portali informacyjnych, portali skupiających się głównie na wyświetlaniu jak największej ilości odbiorców o tematyce ogólnej, przez portale skupione na tematykach specjalistycznych po rozbudowane serwisy dużych firm i korporacji, które z jednej strony są częścią marki z drugiej pełnią np rolę edukacyjną. Mamy portale usługowe, produktowe, społecznościowe, ogłoszeniowe, rozrywkowe i wiele innych. Dla lepszego zobrazowania o czym mówimy portalem jest np pudelek, onet, wp, netflix, facebook, medonet, poradnikzdrowie, wikipiedia i miliony innych z których korzystacie na co dzień.

Dlaczego ktoś miałby chcieć portal?

To zależy od tego jaki masz wyznaczony cel biznesowy, kierunek rozwoju swojej marki, czy chcesz prowadzić dochodowy biznes w sieci czy może wyłącznie offline. Piękno portali internetowych polega na tym, że każda ze stron (właściciele i odbiorcy) korzysta z produktu. W zależności od rodzaju portalu i strategii biznesowej przynajmniej jedna ze stron na nich zarabia – często właściciele, ale również duża część portali umożliwia zarobek swoim użytkownkom. Serwi informacyjny pozwala też na kreowanie marki w sieci, zwiększanie jej rozpoznawalności. Portale pełnią wiele ról edukacyjnych, komunikacyjnych i społecznych. Nie bez przyczyny są tak cenione – opierają się na treściach, a informacja dla jednych zbędna dla drugich bywa bezcenna 🙂 Od 7 lat pracujemy nad zleceniami tego typu i mamy w nich duże doświadczenie. Zlecając nam wykonanie Twojego seriwsu możesz być pewien efektu i satysfakcji z współpracy.

95

Doświadczenie

Od 7 lat zajmujemy się tworzeniem skomplikowanych portali, mamy w tym zakresie szerokie doświadczenie. Programiści przypisani do projektu programują zawodowo od min. 8 lat.

60

Współpraca

Przy kodowaniu portalu bez problemów komunikujemy się i współpracujemy z zespołem Zamawiającego (marketing, SEO/SEM, copywritting etc.).

80

Rozwój

Tworząc portal nie pozostawiamy klienta po jego uruchomieniu - jesteśmy do dyspozycji, rozwijamy produkt według potrzeb. Znamy go, co optymalizuje koszty.

100

Zasady

Naszymi naczelnymi wartościami jest prostota i minimalizm wykonywanych projektów oraz uczciwość, otwartość i przejrzystość współpracy oraz obustronne zaufanie.

CHCĘ PORTAL

Od czego zacząć?

Przede wszystkim zastanów się co to ma być za portal. Następnie skontaktuj się z nami, odbędziemy spotkanie podczas którego doprecyzujemy szczegóły zlecenia. Zostanie utworzona wstępna dokumentacja projektu na podstawie, której dokonamy ogólnej wyceny i estymacji czasowej. Jeśli zakres cenowy i czasowy będzie przez Ciebie akceptowalny spiszemy szczegółową dokumentację, podpiszemy umowę i przystąpimy do projektowania grafiki oraz kodowania.

stworzonych portali

12

Portale, które wykonujemy są opartne na ogólnodostępnych i znanych technologiach, dlatego jeśli nie będziesz zadowolony z współpracy bez problemu znajdziesz agencję lub programistów, którzy przejmą projekt. Jednak dołożym wszelkich starań, żeby tak się nie stało, gdyż nie zależy nam na krótkoterminowej pracy, ale na długoterminowej współpracy. Wybór agencji przy realizacji portalu jest kluczowy, bo są to projekty na min. 3 miesiące, obszerne o rozbudowanej strukturze – potrzebni są specjaliści z doświadczeniem, którzy wiedzą co robią. Jeśli „baza” portalu będzie niepoprawnie zaprojektowana lub okodowana niechlujnie, wszelkie prace rozwojowe będą trudniejsze, a co za tym idzie kosztowniejsze.

Cały świat usuwa się z drogi człowiekowi, który wie, dokąd zmierza.

Jednak najważniejsze w tworzeniu portalu jest to, że musisz wiedzieć co chcesz stworzyć i w jakim celu oraz dobrać zespół, który pomoże Ci to osiągnąć. Bardzo istotne jest również przekazanie nam wszelkich informacji (nawet tych, które wydają Ci się nieistotne) przy projektowaniu portalu, a nie na koniec kodowania, gdyż pewne zmiany mogą być kosztowne do wykonania i wymagać przebudowania całej struktury portalu. Zatem ważną zasadą jest to, że tak jak musisz być szczery ze swoim prawnikiem, tak samo z swoim programistą. Pracujemy w oparciu o umowy, również te o zachowaniu poufności, więc informacje niejawne które nam przekazujesz nie wychodzą poza Viral Code.

Masz do nas pytania? Napisz do nas lub zadzwoń!