d

VIRAL CODE

Skontaktuj się z nami

Image Alt

Systemy zarządzania

Zarządzanie treścią

Content Management System

Systemy zarządzania treścią umożliwiają własnoręczną edycję treści bez posiadania wiedzy informatycznej. Dzięki takim systemom możesz bez naszej pomocy modyfikować swoją stronę, sklep, portal czy aplikację. Oferujemy nie tylko te ogólno znane i dostępne jak np. CMS WordPress, ale tworzymy również autorskie systemy zaprojektowane indywidualnie pod Twoje potrzeby. Nie wiesz, który powinieneś wybrać, lub jakie są róniżnice między nimi? Na szczęście programiści wiedzą, który CMS będzie najlepszy dla Ciebie i Twoich potrzeb i przekażą Ci wszelkie informacje podczas rozmowy o produkcie.

Więcej o systemach zarządzania:

Dzielimy je na otwartoźródłowe (opensource) jak np wspomniany już WordPress oraz te zamkniętoźródłowe, czyli autorskie rozwiązania rozwijane i budowane od podstaw jako pordukty poszczególnych firm. Różnią się od siebie podobnie jak oferta na strony www. Jedne są już stworzone, udostępniane publicznie i niskim kosztem, dlatego posiada je wiele osób, są tanie w instalacji, konfiguracji, personalizacji i rozwoju. Jednak ponieważ są dostępne dla wszystkich, użytkownicy internetu szybciej wyłapują luki w kodzie zagrażając bezpieczeństwu. Dlatego też aktualizacji są wysoce zalecane, dla bezpieczeństwa i poprawnego działania Twojego otwartoźródłowego systemu. Jeśli decydujesz się na system zamkniętoźródłowy jest on dużo mniej podatny na włamanie, bo niewielka ilość internautów zna jego strukturę i ma dostęp do kodu, jest skrojony pod Twoje indywidualne potrzeby, ale dużo droższy w stworzeniu.

Małe czyny, które robisz są lepsze niż duże, które planujesz.

Klienci często chcą jak największe i najbardziej złożone i funkcjonalne systemy zarządzania, stworzone tylko dla nich, których później NIE używają. Zawsze radzimy postaw na prostotę i produkty rozwojowe – nie próbuj od razu mieć wszystkiego do zarządzania wszystkim. Zastanów się na spokojnie jak bardzo rozubodowanego systemu potrzebujesz, co dokładnie chcesz modyfikować, opisz nam jak działasz w swoim biznesie online – wspólnie wybierzemy najlepsze rozwiązanie, zarówno w zakresie funkcjonalności jak i optymalizacji kosztów i czasu wykonania.

Masz do nas pytania? Napisz do nas lub zadzwoń!