d

VIRAL CODE

Skontaktuj się z nami

ViralCode | agencja programistyczna

Nie wszystko na raz, czyli jak nie prokrastynować przy tworzeniu strony.

Od momentu otrzymania wyceny najczęściej klient decyduje się na realizację dopiero po 3 do 6 miesięcy, a czasem nawet dłużej. Dlaczego tak się dzieje? Ponieważ bardzo długo klienci zastanawiają się co ostatecznie chcieliby mieć na stronie. Dodatkowo tak bardzo chcą ją dopracować i od razu maksymalnie rozbudować, że dopracowują treści czy samą stronę w nieskończoność.

Kojarzycie takie stwierdzenie, że perfekcjonizm zabija ? To prawda – zabija nie tylko kreatywność i marzenia, ale również rozwój i szczęście.

Przez skrajny perfekcjonizm nigdy nie będziecie w pełni się cieszyć swoją stroną, bo zawsze będzie można coś poprawić. Przez skrajny perfekcjonizm Wasze teksty nigdy nie będą dostatecznie dobre. Przez skrajny perfekcjonizm przez długi okres w ogóle możecie nie wystartować z nową stroną, a przecież uczymy się najlepiej na bazie doświadczenia i praktyki.

Dlatego też najlepszym rozwiązaniem jest stworzyć dobrą stronę, wystartować z nią, a dopiero systematycznie w późniejszym czasie ją ulepszać i polerować. Bez uruchomienia strony nie będziemy w stanie zebrać nawet opinii klientów co do tego czy strona się podoba i co chcieliby, żeby było zmienione. Bez uruchomienia strony nie możecie prowadzić kampanii reklamowych/marketingowych – Wasz produkt i narzędzie będzie leżeć i czekać na lepsze, perfekcyjne czasy zamiast pracować na siebie i zarabiać dla Waszej firmy.

Nie daj się złapać w spiralę perfekcjonizmu, Rzym też nie od razu zbudowano.

Zacznij działać już dzisiaj, a jeśli nie wiesz jak to zrobić odezwij się do nas pomożemy stworzyć Twoją wymarzoną stronę, sklep czy aplikację (kontakt)

Skąd to wszystko wiemy? Z własnego doświadczenia i obserwacji naszych klientów.

Chcesz dowiedzieć się jak nie prokrastynować? Obejrzyj odcinek na kanale emocjonalne poświęcony właśnie tej tematyce gdzie nasza Aleksandra Strugalska rozmawia o tym z terapeutką Ewą Baszun i założycielkami MOVON Agnieszką Cyniak i Katarzyną Radziejewską.

Dodaj komentarz