d

VIRAL CODE

Skontaktuj się z nami

ViralCode | agencja programistyczna

Kiedy odpoczywamy? Czyli w tych dniach VIRAL CODE jest zamknięty.

Co roku ulepszamy nasze metody zarządzania czasem, aby jeszcze sprawniej realizować Wasze projekty. Od wielu miesięcy pracujemy praktycznie nieustannie bez odpoczynku. Cieszymy się, że mamy tyle pracy i klientów, bo jest to dobry wyznacznik naszych umiejętności. Jednak czasami również i my musimy odpoczywać 🙂

Zgodnie z metodą zarządzania czasem opartą o macierz Eisenhowera w zadaniach „ważnych i pilnych” znajduje się budowanie, rozwój, ale również ODPOCZYNEK. Zaskakujące i dla nas jak pewnie też dla większości z Was patrząc po godzinach maili o których spływają Wasze zapytania i zlecenia. ALE jak wiemy naostrzona piła tnie lepiej. Dlatego też postanowiliśmy stworzyć sztywny kalendarz dni w których wszyscy z zespołu VIRAL CODE odpoczywają, regenerują siły i „ostrzą piłę” żeby jeszcze lepiej realizować projekty.

Żeby nie stwarzało to dla nikogo większych problemów duża część wolnego jest zaplanowana na dni w których większość z Was ma wolne. Mamy nadzieję, że nas rozumiecie i prosimy o wzięcie pod rozwagę poniższego kalendarza podczas planowania naszych wspólnych działań programistycznych typu nowa strona, sklep, aplikacja, portal czy poprawki na istniejących produktach.

Szalenie ważne jest, aby pamiętać że nie tylko pracą człowiek żyje, a nawet jak jest ona dla niego najważniejsza to i tak nie osiągnie szczytowych rezultatów bez zadbania o siebie, o swoje zdrowie psychiczne i fizyczne czyli najprościej mówiąc znajdźmy w swoim harmonogramie czas na odpoczynek, na relacje z bliskimi, na ćwiczenia i rozwój osobisty.

Dodaj komentarz