d

VIRAL CODE

Skontaktuj się z nami

Image Alt

Projekt logo DNX design

DNX DESIGN

Projekt logo

Polecamy wykonanie logo Twojej firmy i innych potrzebnych Ci elementów identyfikacji wizualnej z agencją DNX design. Twoja identyfikacja jest dla nas punktem wyjścia przy projektowaniu strony!.

Koszt wykonania logo rozpoczyna się od 1500 zł netto, a podstawowej identyfikacji wizualnej od 2500 zł netto.

Osoba do kontaktu: Dominika Przewłocka

Przy kontakcie prosimy o powołanie się na Aleksandra Strugalska Viral Code, gdyż agencja musi od nas otrzymać informacje o funkcjonalności i strukturze sklepu.

Pozostałe wskazówki

Poniżej podajemy podstawowe produkty i usługi jakie są istotne przy wykonywaniu strony, sklepu. Znajdziesz tu podstawowe informacje z kim i na jakich zasadach pracować oraz nad czym należy się zastanowić przy okazji realizacji strony/sklepu czy innego produktu IT

Zakup hostingu

Polecamy wykupienie hostingu na mydevil.net

Jest to polska firma, działająca od wielu lat i zapewniająca bardzo wysoki standard usługi przy wyjątkowo dobrej cenie. Zakupu hostingu musisz dokonać samodzielnie na swoją firmę ze względu na Twój interes prawny!

kod zniżkowy na pierwszy zakup: WREDU2TG2D

Jeśli podejmujesz z nami współpracę otrzymasz informacje jaki pakiet wybrać, nie dokonuj zakupu bez konsultacji z nami!

TUTAJ znajdziesz szczegółową instrukcję jak to zrobić.

Zakup domeny

Polecamy wykupienie domeny na home.pl

Po zmianach z końca 2021 obecnie jest to jeden z lepszych usługodawców w tym zakresie, w stosunkowo dobrych cenach oraz wysokim standardem obsługi. Zakupu domeny musisz dokonać samodzielnie ze względu na Twój interes prawny!

TUTAJ znajdziesz szczegółową instrukcję jak to zrobić.

Założenie poczty firmowej

Kiedy masz już zakupioną domenę i hosting zastanów się jaki chcesz mieć firmowy adres mailowy np.: biuro@nazwadomeny.pl

Możesz mieć więcej niż jeden adres mailowy, pamiętaj tylko, że im więcej adresów założymy tym więcej skrzynek pocztowych będziesz musiał obsługiwać.

Jeśli jesteś naszym Klientem zakładamy je w Twoim imieniu, ale możesz je również założyć samodzielnie z poziomu panelu swojego hostingu.

TUTAJ znajdziesz szczegółową instrukcję jak to zrobić na hostingu mydevil.

Zakup motywu WordPress

Polecamy wykupienie motywu na themeforest

Po tym jak wspólnie ustalimy, który motyw będzie dla Ciebie najlepszy wystarczy założyć konto na portalu i wykupić wskazany motyw. Zakupu motywu musisz dokonać Ty ze względu na Twój interes prawny!

TUTAJ znajdziesz szczegółową instrukcję jak to zrobić.

Przygotowanie treści

Polecamy współpracę z dwiema agencjami E-MUTLICONTENT lub ILS content translation.

Często Klienci sami piszą teksty na swoje strony i sklepy, ale równie często korzystają z pomocy specjalisty. Doświadczony Copywritter nie tylko przygotuje teksty typowo pod pozycjonowanie, ale również weźmie pod uwagę marketingowe przesłanie, sprzedażową funkcję, stylistykę, gramatykę, ortografię i oszczędzi Twój czas i nerwy.

Jeśli wiesz, że będziesz korzystał z usług firmy pozycjonującej lub prowadzącej kampanię Google Ads skonsultuj z nimi treści zanim zdecydujesz się na usługę copywrittera, ponieważ agencje SEO/SEM mają w zespole copywritterów i często wewnętrznie i w cenie załatwiają treści, gdyż są im potrzebne konkretne teksty pod przyszłe kampanie.

TUTAJ znajdziesz namiary do osoby z agencji E-MULTICONTENT, która zajmuje się obsługą naszych Klientów.

TUTAJ znajdziesz namiary do osoby z agencji ILS, która zajmuje się obsługą naszych Klientów.

Przygotowanie treści prawnych

W tym zakresie współpracujemy z zaufaną Kancelarią.

Ze względów prawnych i w zgodzie z obecnymi przepisami koniecznym jest, aby na stronie znalazła się polityka prywatności oraz klauzule informacyjne RODO czy regulamin na sklepie. Tworzeniem takich treści zajmują się kancelarie prawne.

Możesz samodzielnie zlecić wykonanie treści swojej Kancelarii lub my możemy zrobić to za Ciebie i doliczyć koszty do kosztów wykonania strony/sklepu w Kancelarii z którą współpracujemy.

TUTAJ znajdziesz ofertę przygotowania treści prawnych.

Tłumaczenia treści

Polecamy współpracę z dwiema agencjami E-MUTLICONTENT lub ILS content translation.

Jeśli zdecydowałeś się na wielojęzyczność na stronę to w następnej kolejności należy przygotować tłumaczenia treści, które zostaną wdrożone na stronę/sklep.

TUTAJ znajdziesz namiary do osoby z agencji E-MULTICONTENT, która zajmuje się obsługą naszych Klientów.

TUTAJ znajdziesz namiary do osoby z agencji ILS, która zajmuje się obsługą naszych Klientów.

Zdjęcia na stronę

Polecamy współpracę z fotograf Karoliną Wojciechowską.

Podczas tworzenia stron/sklepów korzystamy z zdjęć, które kupujemy w bankach zdjęć tzw. zdjęć stockowych. Jednakże bardzo często pojawia się potrzeba dodatkowo wykorzystania zdjęć dedykowanych np.: zdjęć właściciela i zespołu czy faktycznych zdjęć firmy. Jest to zadanie dla fotografa.

Od lat współpracujemy w tym zakresie z fotograf Karoliną Wojciechowską, która ma w ofercie pełne sesje fotograficzne jak i te dedykowane pod strony i sklepy internetowe i doskonale wie, jakie zdjęcia będą potrzebne na Twoją stronę.

TUTAJ znajdziesz ofertę i namiary do fotograf Karoliny Wojciechowskiej.

SEO i Google Ads

Polecamy współpracę z agencją CREVO.

Strona czy sklep jest to narzędzie do rozwoju Twojego biznesu, jest ono niezbędne! Jednakże, aby Klienci kupowali Twoje produkty i usługi należy skierować ruch na platformę – możesz mieć najlepszy produkt i najpiękniejszą stronę, ale jeśli nikt się o niej nie dowie to nie otrzymasz zwrotu z inwestycji. Zapewnieniem ruchu i innymi działaniami marketingowymi zajmują się agencje SEO/SEM.

Jeśli wiesz, że będziesz współpracował z konkretną agencją koniecznie skontaktuj nas, abyśmy otrzymali od nich wytyczne pod to co będzie potrzebne pod planowane kampanie zanim zbudujemy stronę/sklep!

TUTAJ znajdziesz ofertę i namiary do agencji CREVO.

Social media

W pierwszej kolejności zastanów się czy chcesz prowadzić kanały społecznościowe samodzielnie czy wolisz zlecić to specjalistą, a może chcesz przekazać agencji tylko zarządzanie płatnymi reklamami?

Jeśli chcesz prowadzić kanały społecznościowe samodzielnie polecamy konsultacje lub szkolenie z agencją KWINTESENCJA – przekażą Ci wiedzę jak robić to samodzielnie.

Jeśli chcesz przekazać agencji prowadzenie płatnych kampanii, ale obszarem wizerunkowym zajmiesz się samodzielnie polecamy współprace z agencją CREVO.

Jeśli chcesz przekazać agencji całościowe prowadzenie social media, czyli zarówno część wizerunkową jak i płatnych kampanii polecamy współpracę z agencją DNX design.

TUTAJ znajdziesz namiary do agencji.

Masz do nas pytania? Napisz do nas lub zadzwoń!